استادیوم Al Thumama قطر

استادیوم Al thumama قطر جام جهانی 2022

استادیوم Al thumama مکانی غرق در فرهنگ و سنت می باشد. ظرفیت این استادیوم چهل هزار نفر می باشد. طراحی احساسی این استادیوم ، قلب و توجه قطری ها و مردم سراسر منطقه را به خود جلب کرده است. شکل پویا و تخیلی استادیوم Al Thumama فرهنگ و سنت‌های محلی را به همان اندازه که دوره جدیدی برای طراحی استادیوم ایجاد می‌کند تجلیل می‌کند. این مکان خاص همچنین دارای اهمیتی است که به قلب مردم محلی نزدیک است و در سراسر منطقه طنین انداز است.

استادیوم Al thumama قطر

شکل دایره ای و پررنگ آن منعکس کننده گاهفیه، کلاه بافته شده سنتی که توسط مردان و پسران در سراسر جهان عرب تزئین شده است. گاهفیا که بخشی جدایی ناپذیر از زندگی خانوادگی و محور سنت هاست، نمادی از رسیدن به سن جوانی است. دوران ظهور اعتماد به نفس و جاه طلبی که اولین قدم ها را به سوی آینده و تحقق رویاها نشان می دهد، الهام بخش مناسبی برای این استادیوم بی نظیر است.

اولین نگاه طرفدارانی که برای بازی های جام جهانی قطر 2022 به این کشور سفر میکنند، نمای بالایی استادیوم Al Thumama است، زیرا بسیاری از پروازهای بین المللی بر فراز محل برگزاری فرود می آیند. نمای بیرونی سفید درخشان آن در میان محیط سر سبز آن، مناطقی برای بازی و آرامش، خودنمایی می کند. ورزشگاه Al Thumama چشم انداز فراتر از الهام و هدف خود را به ارمغان می آوردو نشانه ای از روی سن برای بازی زیبای فوتبال می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)