امبابو علت اصلی دوم شدن PSG  را اعلام کرد

اخبار دنیای فوتبال

پی اس جی علی الرغم برد 2-1 در مقابل یونتوس نتوانست صدر جدولی را از آن خود نماید  تا بتوان با این نتیجه  راهی دور بعدی لیگ قهرمانان شود. امبابو عدم حضور نیماررا به دلیل مصدومیت در این نتیجه بازیرا  تاثیر گزار اعلام کرد .

بنا به گزارش ” ورزش سه ” شب گذشته در پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ، در مهمترین این بازیها تیم فوتبال پاری سن ژرمن مهمان یونتوس درگروه H بود در این بازی حساس تیم پاری سن ژرمن با برد 2-1 در مقابل بانوی پیر ، توانست راهی دوره بعد شود در این بازی برای میزبان ، بونوجی در دقیقه 39 و برای پاری سن ژرمن امبابو در دقیقه 13 و مندوز در دقیقه 69 گلزنی کردند .

در دیگر بازی از این گروه دبنفیکا حریف خود را بانتیجه 6-1 شکست داد و توانست با این برد صدرنشین شود وپی اس چی به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شد .

کیلیان امبابو در مورد دوم شدن پی اس جی گفت : ما در هر صورت توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم و منتظر هستیم تا ببینیم در قرعه کشی با چه تیمی روبرو خواهیم شد او در ادامه گفت ما از نتیجه بازی بنفیکا خبر نداشتیم . در پایان بازی مطلع شدیم که بنفیکا گل ششم را زده و صدر نشین شده است . امبابو در ادامه گفت بنظر من غیبت نیمار در این بازی در کسب نتیجه بهتر برای ما مهم بود کارلوس سولر با نیمار خصوصیات متفاوتی دارد و در تیم باریکن ثابتی نیست در هر حال ما تلاش خود را کردیم تا بتوانیم با کسب بک نتیجه خوب وبا صدر نشینی بتوانیم راهی مرحله بعدی شویم .

منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)