تلخ ترین خبر امروز: رباط بازیکن تیم ملی ایران پاره شد!

جام ملت های آسیا

مدافع تیم ملی ایران، در بهترین دوران حرفه‌ای خود با مصدومیت پارگی رباط صلیبی روبرو شد.

صعود اقتدارآمیز تیم ملی ایران با کسب 9 امتیاز از مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا، با یک حادثه تلخ همراه بود. در لحظات پایانی نیمه اول مقابل امارات، صادق محرمی به دلیل آسیب دیدگی شدید از زمین خارج شد. کمتر از 24 ساعت بعد از این حادثه، اعلام شد که او نمی‌تواند تا پایان بازی‌ها در ترکیب تیم حضور یابد. حالا جزئیات دقیق‌تری از مصدومیت او منتشر شده است.

صادق محرمی، که در دینامو زاگرب کرواسی نیز به عنوان بازیکن ثابت شناخته شده بود و نقش مهمی در تیم ملی ایران داشت، به دلیل آسیب دیدگی زانویی، جام ملت‌های آسیا را از دست داد. او پس از نمایش‌های موثر در دو دیدار تدارکاتی، در دو مسابقه اول دور گروهی به ترکیب اصلی تیم رسید، اما در آخرین بازی به دلیل مصدومیت زانو از میدان خارج شد.

پس از سه روز از دیدار با امارات، اطلاعیه‌ای از سوی بخش رسانه‌ای تیم ملی ایران منتشر شد که نشان می‌دهد مصدومیت صادق محرمی شامل پارگی رباط صلیبی است و او حداقل 6 ماه از میادین دور خواهد بود. علاوه بر اینکه ادامه مشارکت در جام ملت‌های آسیا برای او غیرممکن شده است، تا پایان فصل هم نمی‌تواند به عنوان بازیکن دینامو زاگرب به میدان برود.

اعلام شد که صادق محرمی، پس از چند روز مداوا تحت نظر کادر پزشکی تیم ملی ایران، در زاگرب و با همکاری تیم پزشکی دینامو، درمان و عمل جراحی خود را انجام خواهد داد. تاکنون زمان قطعی بازگشت او به کرواسی مشخص نشده است، اما او تصمیم گرفته تا جهت حمایت از تیم ملی و حفظ اتحاد تیمی، چند روز دیگر در قطر بماند و سپس به کرواسی برود، پس از دیدار با سوریه یا ژاپن.

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)